Міжнародний день некуріння

Кожен третій четвер листопада відзначається в світі як Міжнародний день некуріння. Ідея цього дня – закликати курців відмовитися від куріння хоча б на день, щоб звернути їхню увагу на те, що кожна викурена сигарета завдає непоправної шкоди їхньому здоров’ю.

Цей день відзначають і в Україні. Це прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у нашій країні зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов’язково пов’язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

Студенти нашого коледжу також взяли участь в заході «Міняємо цигарку на цукерку», організованому за ініціативи СтудКлубу. Кожний у нашому навчальному закладі мав змогу обміняти свою шкідливу звичку на солодощі.

Завершальним етапом заходу стало прилюдне знищення всіх цигарок, зібраних за день.

З кожним роком, в Україні збільшується кількість активних курців, і, нажаль, поступово зростає частка більш молодого населення, що є жертвами цієї шкідливої звички. Сьогоднішнім заходом ми прагнемо закликати усіх задуматися про шкоду цигарок, про вплив їх на наше здоров’я та закликаємо звернутися до здорового способу життя. Молодь проти паління!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *