Наказ про зарахування на навчання на 1 курс за кошти державного (регіонального) бюджету

Автомобільний транспорт

Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

  1. Федоров Вадим Юрійович
  2. Сербін Олександр Андрійович
  3. Крайнюк Тарас Олександрович
  4. Зозуля Дмитро Романович
  5. Харламов Тарас Юрійович
  6. Федяй Ігор Володимирович
  7. Руднєв Юрій Сергійович
  8. Шевельов Богдан Юрійович
  9. Пашин Артем Олегович
  10. Киценко Ірина Василівна
  11. Палієнко Олексій Андрійович
  12. Ольшіцький Богдан Борисович
  13. Онощенко Микола Миколайович
  14. Фоменко Максим Сергійович
  15. Мироненко Олександр Сергійович
  16. Лісовенко Євгеній Вячеславович
  17. Кузьменко Ілля Сергійович
  18. Застьобін Максим Олександрович
  19. Замуруєв Павло Віталійович
  20. Вашко Олександр Віталійович

 

Облік і оподаткування

Бухгалтерський облік

  1. Шутько Наталія Олександрівна
  2. Клюєнко Анастасія Вячеславівна
  3. Гойман Олександра Юріївна

 

Економіка

Економіка підприємства

  1. Кривенко Олександра Сергіївна
  2. Кутах Денис Денисович
  3. Дідовщук Кароліна Вячеславівна

 

Комп’ютерна інженерія

Обслуговування комп’ютерних систем і мереж

  1. Боярко Данііл Віталійович
  2. Тихохід Євгеній Ігорович
  3. Сергієнко Анастасія Олександрівна
  4. Кравченко Анатолій Олегович
  5. Воробйов Даниїл Сергійович
  6. Ковальський Роман Ростиславович
  7. Мінжулін Євгеній Олексійович
  8. Кобзарь Олександр Володимирович
  9. Босько Ірина Вікторівна
  10. Овчинніков Даниїл Дмитрович
  11. Кирилескул Гліб Максимович
  12. Смірнов Данило Сергійович
  13. Тенкевич Артем Владиславович
  14. Хрипта Денис Сергійович
  15. Луньов Ростислав Юрійович
  16. Тебякін Андрій Володимирович
  17. Швед Оксана Володимирівна
  18. Міщенко Дмитро Вікторович
  19. Коваль Денис Андрійович

 

Прикладна механіка

  1. Долиняк Владислав Сергійович
  2. Шульц Мартін Анатолійович
  3. Шпильовий Михайло Іванович
  4. Юрескул Денис Сергійович
  5. Тяско Роман Іванович
  6. Теплицький Владислав Ігорович
  7. Корнілов Олександр Володимирович
  8. Плахотнюк Назар Сергійович
  9. Лісоволенко Максим Юрійович
  10. Трембіцький Марко Артурович
  11. Ніколаєнко Віталій Олександрович
  12. Волков Кіріл Юрійович
  13. Кравченко Владислав Олександрович
  14. Полтавець Ярослав Володимирович
  15. Клепайло Захар Ярославович
  16. Недопас Микита Сергійович
  17. Івандюк Віталій Віталійович
  18. Коваленко Артем Дмитрович
  19. Константінов Андрій Юрійович
  20. Кравченко Руслан Русланович

 

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем

  1. Довгий Євгеній Ігорович
  2. Лисицін Костянтин Сергійович
  3. Новіков Дмитро Олександрович
  4. Буть Євгеній Олександрович
  5. Дудкін Дмитро Володимирович
  6. Костюнін Іван Андрійович
  7. Арсюта Микита Костянтинович
  8. Драган Павло Сергійович
  9. Бородько Вадим Романович
  10. Порошенко Марк Юрійович
  11. Ткаченко Євгеній Сергійович
  12. Костюков Данило Олександрович
  13. Гузей Олександр Олександрович
  14. Гаврилюк Тимофій Олегович
  15. Барабаш Дмитро Васильович
  16. Тащенко Михайло Сергійович
  17. Зайцев Дмитро Русланович
  18. Лєвак Владислав Вікторович
  19. Олійник Олександр Олександрович
  20. Журавель Олександр Вячеславович
  21. Заікін Володимир Володимирович

 

Галузеве машинобудування

Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях

  1. Берест Данило Олексійович
  2. Проценко Олександр Олександрович
  3. Дордюк Ігор Віталійович
  4. Юр їв Богдан Михайлович
  5. Писларь Денис Олегович
  6. Сідолковський Юрій Олегович
  7. Михайленко Нікіта Сергійович
  8. Олійник Роман Валерійович
  9. Першогуба Ігор Ігорович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *