Наказ про зарахування за спеціальностями на навчання абітурієнтів на базі БЗСО за державним (регіональним) замовленням

Прикладна механіка

 

  1. Баландін Олег Олександрович
  2. Боженко Денис Сергійович
  3. Геращенко Ілля Олександрович
  4. Демешкант Данило Олександрович
  5. Іваненко Олександр Олександрович
  6. Козленко Євгеній Вячеславович
  7. Курінний Роман Миколайович
  8. Мартинюк Віталій Юрійович
  9. Медведєв Леонід Юрійович
  10. Миркотан Богдан Сергійович
  11. Плахтій Денис Іванович
  12. Русінський Сергій Михайлович
  13. Свистун Євгеній Михайлович
  14. Смуток Максим Олександрович
  15. Чернишов Євгеній Олександрович
  16. Шиляєв Данило Олександрович
  17. Яковлєв Андрій Сергійович
  18. Арсенюк Станіслав Іванович
  19. Білецький Євгеній Ігорович
  20. Гончаренко Владислав Ігорович
  21. Долинський Михайло Валерійович
  22. Каліна Михайло Вікторович
  23. Кащук Руслан Мар’янович
  24. Краснюк Максим Денисович
  25. Лісняк Данило Юрійович
  26. Лойок Богдан Олегович
  27. Ломанов Максим Михайлович
  28. Мельничук Михайло Віталійович
  29. Панченко Назар Олегович
  30. Тищенко Олександр Олександрович
  31. Хомяк Назар Ігорович
  32. Цимбал Андрій Сергійович
  33. Черниш Костянтин Анатолійович

 

Автоматизація та комп’ютерно-інтергровані технології

 

  1. Анохін Віктор Олександрович
  2. Божко Максим Ігорович
  3. Бондаренко Богдан Олександрович
  4. Гурин Владислав Сергійович
  5. Данілов Артем Олександрович
  6. Дутчак Євгеній Миколайович
  7. Задорожний Євгеній Андрійович
  8. Іванов Андрій Вікторович
  9. Кулешов Вадим Сергійович
  10. Левочко Олександр Миколайович
  11. Панежа Ростислав Олександрович
  12. Пархоменко Артур Олександрович
  13. Приходько Сергій Анатолійович
  14. Роменський Ельдар Миколайович
  15. Слепченко Анна Петрівна
  16. Смірнов Богдан Валерійович
  17. Сотніков Ростислав Сергійович
  18. Уманський Валентин Вадимович
  19. Федотов Іван Сергійович
  20. Шома Кирило Андрійович

 

Галузеве машинобудування

 

  1. Алдошин Ренат Джасаратович
  2. Бойко Владислав Юрійович
  3. Горбунов Микола Богданович
  4. Донченко Олександр Олександрович
  5. Ісаєв Дмитро Сергійович
  6. Кондратюк Іван Сергійович
  7. Матвійчук Роман Сергійович
  8. Панін Євгеній Анатолійович
  9. Рудий Олексій Анатолійович
  10. Фатенко Кирило Андрійович

 

Автомобільний транспорт

 

  1. Гаршанов Максим Олександрович
  2. Гончаров Єфім Русланович
  3. Гумбуров Нікіта Павлович
  4. Дирка Сергій Анатолійович
  5. Долгов Данило Юрійович
  6. Дуля Костянтин Сергійович
  7. Жмурко Костянтин Сергійович
  8. Журавльов Едуард Віталійович
  9. Колесник Владислав Олександрович
  10. Кравченко Володимир Володимирович
  11. Круп’як Максим Олексійович
  12. Крутий Олександр Сергійович
  13. Леонов Динило Віталійович
  14. Марус Владислав Андрійович
  15. Осадчий Олег Григорович
  16. Останній Ілля Юрійович
  17. Плинін Олександр Вікторович
  18. Романов Артем Ігорович
  19. Сердюк Микита Геннадійович
  20. Скічко Юхим Валерійович
  21. Терентьєв Микита Вікторович
  22. Цуркан Максим Андрійович
  23. Чельцов Богдан Русланович
  24. Шевченко Дмитро Юрійович
  25. Щебетаха Євген Олегович

 

Комп’ютерна інженерія

 

  1. Балакан Олександр Сергійович
  2. Безсонов Віталій Євгенійович
  3. Василєга Данило Русланович
  4. Гнатенко Олексій Сергійович
  5. Грицюк Вадим Олександрович
  6. Довгополов Максим Олександрович
  7. Кацалап Віталій Вікторович
  8. Кісурін Максим Сергійович
  9. Коропець Владислав Сергійович
  10. Костюков Валентин Сергійович
  11. Крамар Денис Віталійович
  12. Красюк Іван Миколайович
  13. Лизень Данило Максимович
  14. Михайлов Ярослав Володимирович
  15. Ніколаєнко Михайло Станіславович
  16. Панін Павло Сергійович
  17. Пелих Андрій Олександрович
  18. Рєзвих Дмитро Андрійович
  19. Савченко Анастасія Дмитрівна
  20. Созонович Олександр Олегович
  21. Співаченко Дмитро Юрійович
  22. Толмачов Ярослав Петрович
  23. Царук Артем Євгенович
  24. Чаплінський Олег Ігорович
  25. Шевченко Андрій Сергійович

 

Облік і оподаткування

 

  1. Балабанов Валерій Ігорович
  2. Вороняну Надія Вячеславівна
  3. Дубина Олександра Сергіївна
  4. Дубініна Тетяна Олександрівна
  5. Жигулін Владислав Павлович
  6. Костюренко Анастасія Іванівна
  7. Чередник Владислав Вікторович

 

Економіка

 

  1. Андріяшевська Анна Андріївна
  2. Брайко Тетяна Вадимівна
  3. Коваль Катерина Дмитрівна
  4. Пилипенко Катерина Іванівна
  5. Поповкіна Олена Сергіївна
  6. Соломка Анна Андріївна
  7. Ярова Валерія Валеріївна

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *