Навчальні групи студентів зарахованих на основі базової загальної середньої освіти

А18

Куратор     

Пузир В’ячеслав Олександрович

  1. Бережний Андрій Васильович
  2. Булгаков Олександр Олександрович
  3. Гребенюк Олександр Вікторович
  4. Гриценко Дмитро Андрійович
  5. Дубина Ярина Василівна
  6. Запорожець Олександр Володимирович
  7. Землянський Олександр Олександрович
  8. Квашук Іван Васильович
  9. Костюренко Олександр Іванович
  10. Манзік Сергій Володимирович
  11. Медведенко Олександр Юрійович
  12. Оленицький Денис Олегович
  13. Пернак Дмитро Юрійович
  14. Розуменко Олександр Олександрович
  15. Сліпченко Богдан Петрович
  16. Цуркан Валерій Сергійович

АТ18

Куратор

Баклан Галина Яківна

  1. Азза Максим Миколайович
  2. Бурлаченко Олексій Андрійович
  3. Гордієнко Олексій Олександрович
  4. Гордовий Володимир Миколайович
  5. Колбасін Олексій Ігорович
  6. Лернатовіч Владислав Олегович
  7. Михайлюта Андрій Валерійович
  8. Огіренко Андрій Вікторович
  9. П’янов Владислав Валентинович
  10. Рак Юрій Володимирович
  11. Рачинський Владислав Віталійович
  12. Русін Владислав Євгенович
  13. Рябошапка Владислав Віталійович
  14. Стасенко Максим Романович
  15. Тарасов Володимир Володимирович
  16. Якушев Геннадій Олексійович

БЕ18

Куратор

Гаращенко Наталя Олександрівна

  1. Бабакіна Вікторія Сергіївна
  2. Білик Ольга Олександрівна
  3. Болотін Владислав Ігорович
  4. Данилюк Денис Олегович
  5. Лагно Євгенія Олександрівна
  6. Ліхненко Тетяна Олександрівна
  7. Носова Елеонора Олегівна
  8. Олійник Карина Станіславівна
  9. Степанова Марія Костянтинівна
  10. Ткаченко Владислав Вікторович
  11. Цимбал Дар’я Євгеніївна
  12. Чечун Світлана Валентинівна

С18

Куратор

Хліста Руслан Олександрович

  1. Бєлан Ірина Віталіївна
  2. Вірченко Андрій Ігорович
  3. Дєдков Андрій Олександрович
  4. Донченко Артем Олександрович
  5. Дудник Дмитро Валентинович
  6. Желеховскі Гжегож Олександр
  7. Кирилов Дмитро Романович
  8. Козлов Володимир Юрійович
  9. Кочубей Андрій Юрійович
  10. Лунгол Максим Юрійович
  11. Мешко Ярослав Юрійович
  12. Пишнограєв Артем Євгенійович
  13. Поліщук Богдан Сергійович
  14. Поліщук Іван Анатолійович
  15. Прєснєцов Диниїл Денисович
  16. Саванчук Акім Вікторович
  17. Сененький Ігор Дмитрович
  18. Толстенков Данило Євгенович
  19. Фрунза Юрій Ігорович
  20. Хіноцький Олександр Вадимович

К18

Куратор

Бонк Вікторія Олександрівна

  1. Бойко Нікіта Вікторович
  2. Висоцький Володимир Геннадійович
  3. Гафтонюк Микола Євгенійович
  4. Гудима Кирило Ігорович
  5. Закарлюка Данило Андрійович
  6. Каптінар Максим Ігорович
  7. Кваша Михайло Віталійович
  8. Килимник Дмитро Віталійович
  9. Кравчина Арсен Олександрович
  10. Куренков Вадим Олександрович
  11. Лаврушина Ірина Андріївна
  12. Ланова Ірина Олександрівна
  13. Левашніков Дмитро Віталійович
  14. Маліна Олександр Сергійович
  15. Останній Богдан Віталійович
  16. Романов Іван Олександрович
  17. Сучков Ілля Сергійович
  18. Трубілко Олексій Олександрович
  19. Хомутенко Диніїл Дмитрович
  20. Чайка Кирило Павлович
  21. Чекаленко Данило Сергійович
  22. Шабатура Катерина Володимирівна
  23. Шупляков Нікіта Олегович
  24. Язан Станіслав Сергійович
  25. Стрижак Віталій Олександрович
  26. Безушко Андрій Сергійович
  27. Крючков Данило Олександрович
  28. Соколенко Валентин Сергійович

І18

(Прикладна механіка)

Куратор

Радченко Ілона Володимирівна

  1. Амбрось Андрій Миколайович
  2. Бабін Олексій Вікторович
  3. Базилишен Віктор Вікторович
  4. Биндич Максим Дмитрович
  5. Валетто Максим Дмитрович
  6. Губрик Михайло Іванович
  7. Єрмошенко Назар Миколайович
  8. Згривець Владислав Сергійович
  9. Кобець Данило Сергійович
  10. Літвінцев Микола Олександрович
  11. Міхеєв Іван Миколайович
  12. Немов Павло Іванович
  13. Сузак Олександр Миколайович
  14. Теперенко Андрій Андрійович
  15. Теренін Юрій Вікторович
  16. Тороп Едуард Геннадійович
  17. Цоток Євген Олександрович

М18

(Прикладна механіка)

Куратор

Маркова Вікторія Анатоліївна

  1. Бєлєцький Ігор Олексійович
  2. Бєльченков Єгор Володимирович
  3. Буркутенко Артем Сергійович
  4. Гончаренко Роман Анатолійович
  5. Григорович Захар Валентинович
  6. Гронт Андрій Геннадійович
  7. Грузін Ігор Олексійович
  8. Дуднік Артем Володимирович
  9. Ланецький Євгеній Олександрович
  10. Ларіонов Максим Євгенійович
  11. Махінько Владислав Олександрович
  12. Моховик Андрій Олександрович
  13. Ніколаєв Єгор Володимирович
  14. Пересунько Максим Сергійович
  15. Спринчан Микола Вікторович
  16. Татаров Олексій Андрійович
  17. Чалий Артем Анатолійович
  18. Шевченко Олександр Андрійович
  19. Щербаков Владислав Вікторович
  20. Панчук Валерій Віталійович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *