Навчальні групи студентів зарахованих на основі базової загальної середньої освіти

Прикладна механіка

Група М 19

Куратор

Горохова Галина Іванівна

  1. Баландін Олег Олександрович
  2. Боженко Денис Сергійович
  3. Геращенко Ілля Олександрович
  4. Демешкант Данило Олександрович
  5. Іваненко Олександр Олександрович
  6. Козленко Євгеній Вячеславович
  7. Курінний Роман Миколайович
  8. Мартинюк Віталій Юрійович
  9. Медведєв Леонід Юрійович
  10. Миркотан Богдан Сергійович
  11. Плахтій Денис Іванович
  12. Русінський Сергій Михайлович
  13. Свистун Євгеній Михайлович
  14. Смуток Максим Олександрович
  15. Чернишов Євгеній Олександрович
  16. Шиляєв Данило Олександрович
  17. Яковлєв Андрій Сергійович

 

Прикладна механіка

Група І 19

Куратор

Гаманенко Григорій Степанович

  1. Арсенюк Станіслав Іванович
  2. Білецький Євгеній Ігорович
  3. Гончаренко Владислав Ігорович
  4. Долинський Михайло Валерійович
  5. Каліна Михайло Вікторович
  6. Кащук Руслан Мар’янович
  7. Краснюк Максим Денисович
  8. Лісняк Данило Юрійович
  9. Лойок Богдан Олегович
  10. Ломанов Максим Михайлович
  11. Мельничук Михайло Віталійович
  12. Панченко Назар Олегович
  13. Тищенко Олександр Олександрович
  14. Хомяк Назар Ігорович
  15. Цимбал Андрій Сергійович
  16. Черниш Костянтин Анатолійович

 

Автоматизація та комп’ютерно-інтергровані технології

Група С 19

Куратор

Харахондя Наталя Миколаївна

  1. Анохін Віктор Олександрович
  2. Божко Максим Ігорович
  3. Бондаренко Богдан Олександрович
  4. Гурин Владислав Сергійович
  5. Данілов Артем Олександрович
  6. Дутчак Євгеній Миколайович
  7. Задорожний Євгеній Андрійович
  8. Іванов Андрій Вікторович
  9. Копосов Іван Григорович
  10. Кулешов Вадим Сергійович
  11. Левочко Олександр Миколайович
  12. Панежа Ростислав Олександрович
  13. Пархоменко Артур Олександрович
  14. Приходько Сергій Анатолійович
  15. Роменський Ельдар Миколайович
  16. Слепченко Анна Петрівна
  17. Смірнов Богдан Валерійович
  18. Сотніков Ростислав Сергійович
  19. Уманський Валентин Вадимович
  20. Федотов Іван Сергійович
  21. Шома Кирило Андрійович
  22. Гордієнко Максим Олександрович

 

Галузеве машинобудування

Група АТ 19

Куратор

Мохонько Олена Михайлівна

  1. Алдошин Ренат Джасаратович
  2. Бойко Владислав Юрійович
  3. Горбунов Микола Богданович
  4. Донченко Олександр Олександрович
  5. Ісаєв Дмитро Сергійович
  6. Кондратюк Іван Сергійович
  7. Матвійчук Роман Сергійович
  8. Панін Євгеній Анатолійович
  9. Рудий Олексій Анатолійович
  10. Фатенко Кирило Андрійович

 

Автомобільний транспорт

Група АТ19

Куратор

Мохонько Олена Михайлівна

  1. Гаршанов Максим Олександрович
  2. Дирка Сергій Анатолійович
  3. Жмурко Костянтин Сергійович
  4. Журавльов Едуард Віталійович
  5. Крутий Олександр Сергійович
  6. Шевченко Дмитро Юрійович
  7. Щебетаха Євген Олегович

 

Автомобільний транспорт

Група А 19

Куратор

Маєвський Роман Миколайович

  1. Гончаров Єфім Русланович
  2. Гумбуров Нікіта Павлович
  3. Долгов Данило Юрійович
  4. Дуля Костянтин Сергійович
  5. Колесник Владислав Олександрович
  6. Кравченко Володимир Володимирович
  7. Круп’як Максим Олексійович
  8. Леонов Данило Віталійович
  9. Марус Владислав Андрійович
  10. Осадчий Олег Григорович
  11. Останній Ілля Юрійович
  12. Плинін Олександр Вікторович
  13. Романов Артем Ігорович
  14. Сердюк Микита Геннадійович
  15. Скічко Юхим Валерійович
  16. Терентьєв Микита Вікторович
  17. Цуркан Максим Андрійович
  18. Чельцов Богдан Русланович

 

Комп’ютерна інженерія

Група К 19

Куратор

Пташко Олена Олександрівна

  1. Балакан Олександр Сергійович
  2. Безсонов Віталій Євгенійович
  3. Василєга Данило Русланович
  4. Гнатенко Олексій Сергійович
  5. Грицюк Вадим Олександрович
  6. Довгополов Максим Олександрович
  7. Кацалап Віталій Вікторович
  8. Кісурін Максим Сергійович
  9. Коропець Владислав Сергійович
  10. Костюков Валентин Сергійович
  11. Котляр Сергій Сергійович
  12. Крамар Денис Віталійович
  13. Красюк Іван Миколайович
  14. Лизень Данило Максимович
  15. Михайлов Ярослав Володимирович
  16. Ніколаєнко Михайло Станіславович
  17. Панін Павло Сергійович
  18. Пелих Андрій Олександрович
  19. Попко Віталій Юрійович
  20. Рєзвих Дмитро Андрійович
  21. Савченко Анастасія Дмитрівна
  22. Созонович Олександр Олегович
  23. Співаченко Дмитро Юрійович
  24. Толмачов Ярослав Петрович
  25. Царук Артем Євгенович
  26. Чаплінський Олег Ігорович
  27. Шевченко Андрій Сергійович

 

Облік і оподаткування

Група БЕ 19

Куратор   

Пелих Олена Леонідівна

  1. Балабанов Валерій Ігорович
  2. Вороняну Надія В’ячеславівна
  3. Дубина Олександра Сергіївна
  4. Дубініна Тетяна Олександрівна
  5. Жигулін Владислав Павлович
  6. Костюренко Анастасія Іванівна
  7. Чередник Владислав Вікторович

 

Економіка

Група БЕ 19

Куратор   

Пелих Олена Леонідівна

  1. Андріяшевська Анна Андріївна
  2. Брайко Тетяна Вадимівна
  3. Коваль Катерина Дмитрівна
  4. Пилипенко Катерина Іванівна
  5. Поповкіна Олена Сергіївна
  6. Соломка Анна Андріївна
  7. Ярова Валерія Валеріївна

 

 

 

 

4 thoughts on “Навчальні групи студентів зарахованих на основі базової загальної середньої освіти”

  1. Добрый день ,скажите пожалуйста почему Автомобильный транспорт делят на две группы ?

    1. Добрий день. Навчальна група вважається повною при наявності 16 студентів. Тому групи технологів (10 чоловік) і автомобілістів об’єднали в групу АТ19, так як навчальна програма на першому курсі однакова для всіх спеціальностей. На другому курсі буде одна група автомобілістів і окрема група технологів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *