Списки груп абітурієнтів на період вступних іспитів (Слідкуйте за оновленнями!)

Група А-1

  1. Дідовщук Кароліна В’ячеславівна
  2. Долиняк Владислав Сергійович
  3. Клюєнко Анастасія Вячеславівна
  4. Мінжулін Євгеній Олексійович
  5. Новіков Дмитро Олександрович
  6. Овчинніков Даниїл Дмитрович
  7. Олійник Олександр Олександрович
  8. Сербін Олександр Андрійович
  9. Тихохід Євгеній Ігорович
  10. Теплицький Владислав Ігорович

Група А-2

  1. Аверін Максим Сергійович
  2. Барабаш Дмитро Васильович
  3. Замуруєв Павло Віталійович
  4. Клепайло Захар Ярославович
  5. Ковальчук Дмитро Олегович
  6. Лисицін Костянтин Сергійович
  7. Ніколаєнко Віталій Олександрович
  8. Тебякін Андрій Володимирович
  9. Тенкевич Артем Владиславович
  10. Коваль Марія Дмитрівна

Група А-3

  1. Берест Данило Олексійович
  2. Воробйов Даниїл Сергійович
  3. Гаврилюк Тимофій Олегович
  4. Ковальський Роман Ростиславович
  5. Костюнін Іван Андрійович
  6. Михайленко Нікіта Сергійович
  7. Пашин Артем Олегович
  8. Руднєв Юрій Сергійович
  9. Сідолковський Юрій Олегович
  10. Шевельов Богдан Юрійович

Група А-4

  1. Зайцев Дмитро Русланович
  2. Киценко Ірина Василівна
  3. Коваль Денис Андрійович
  4. Кравченко Анатолій Олегович
  5. Лісовенко Євгеній Вячеславович
  6. Невоструєв Олексій Сергійович
  7. Плахотнюк Назар Сергійович
  8. Смірнов Данило Сергійович
  9. Строй Денис Вадимович
  10. Юрескул Денис Сергійович

Група А-5

  1. Бондаренко Дмитро Вадимович
  2. Гойман Олександра Юріївна
  3. Кривенко Олександра Сергіївна
  4. Луньов Ростислав Юрійович
  5. Ляш Денис Олександрович
  6. Негода Ігор Олександрович
  7. Писларь Денис Олегович
  8. Токар Ілля Володимирович
  9. Юр’їв Богдан Михайлович

Група А-6

  1. Боярко Данііл Віталійович
  2. Драган Павло Сергійович
  3. Константінов Андрій Юрійович
  4. Корнілов Олександр Володимирович
  5. Лєвак Владислав Вікторович
  6. Олійник Роман Валерійович
  7. Тащенко Михайло Сергійович
  8. Трембіцький Марко Артурович
  9. Швед Оксана Володимирівна
  10. Шутько Наталія Олександрівна

Група А-7

  1. Бородько Вадим Романович
  2. Войта Олександр Віталійович
  3. Дудкін Дмитро Володимирович
  4. Козачек Даниїл Русланович
  5. Крайнюк Тарас Олександрович
  6. Кравченко Владислав Олександрович
  7. Шпильовий Михайло Іванович
  8. Чубарь Дмитро Павлович

Група А-8

  1. Журавель Олександр Вячеславович
  2. Злагован Андрій Федорович
  3. Зозуля Дмитро Романович
  4. Коваленко Артем Дмитрович
  5. Кузьменко Ілля Сергійович
  6. Мироненко Олександр Сергійович
  7. Ольшіцький Богдан Борисович
  8. Онощенко Микола Миколайович
  9. Ткаченко Євгеній Сергійович
  10. Харламов Тарас Юрійович

Група А-9

  1. Боголюбов Максим Олександрович
  2. Волков Кіріл Юрійович
  3. Кирилескул Гліб Максимович
  4. Корчебний Максим Олександрович
  5. Кутах Денис Денисович
  6. Міщенко Дмитро Вікторович
  7. Першогуба Ігор Ігорович
  8. Радкевич Владислав Ігорович
  9. Тяско Роман Іванович
  10. Фоменко Максим Сергійович

Група А-10

  1. Буть Євгеній Олександрович
  2. Гузей Олександр Олександрович
  3. Кобзарь Олександр Володимирович
  4. Лісоволенко Максим Юрійович
  5. Палієнко Олексій Андрійович
  6. Хрипта Денис Сергійович
  7. Федоров Вадим Юрійович
  8. Федяй Ігор Володимирович
  9. Шульц Мартін Анатолійович
  10. Шмідт Руслан Віталійович

Група А-11

  1. Арсюта Микита Костянтинович
  2. Вашко Олександр Віталійович
  3. Дордюк Ігор Віталійович
  4. Івандюк Віталій Віталійович
  5. Застьобін Максим Олександрович
  6. Костюков Данило Олександрович
  7. Кравченко Руслан Русланович
  8. Недопас Микита Сергійович
  9. Полтавець Ярослав Володимирович
  10. Рудий Микита Тарасович

Група А-12

  1. Біченков Віталій Сергійович
  2. Босько Ірина Вікторівна
  3. Довгий Євгеній Ігорович
  4. Заікін Володимир Володимирович
  5. Ковальчук Ростислав Артемович
  6. Порошенко Марк Юрійович
  7. Проценко Олександр Олександрович
  8. Сергієнко Анастасія Олександрівна
  9. Стороженко Артем Сергійович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *