Списки груп.

А-20

Куратор Малага Тетяна Іванівна

Вашко Олександр Віталійович

Замуруєв Павло Віталійович

Застьобін Максим Олександрович

Зозуля Дмитро Романович

Киценко Ірина Василівна

Козачек Даниїл Русланович

Крайнюк Тарас Олександрович

Кузьменко Ілля Сергійович

Лісовенко Євгеній Вячеславович

Ляш Денис Олександрович

Мироненко Олександр Сергійович

Ольшіцький Богдан Борисович

Онощенко Микола Миколайович

Палієнко Олексій Андрійович

Пашин Артем Олегович

Руднєв Юрій Сергійович

Сербін Олександр Андрійович

Федоров Вадим Юрійович

Федяй Ігор Володимирович

Фоменко Максим Сергійович

Харламов Тарас Юрійович

Шевельов Богдан Юрійович

ІЕ-20

Куратор Ілючек Світлана Іванівна

Волков Кіріл Юрійович

Дідовщук Кароліна Вячеславівна

Івандюк Віталій Віталійович

Клепайло Захар Ярославович

Коваленко Артем Дмитрович

Константінов Андрій Юрійович

Кравченко Владислав Олександрович

Кривенко Олександра Сергіївна

Кутах Денис Денисович

Лісоволенко Максим Юрійович

Полтавець Ярослав Володимирович

К-20

Куратор Приходько Лідія Миколаївна

Босько Ірина Вікторівна

Боярко Данііл Віталійович

Воробйов Даниїл Сергійович

Кирилескул Гліб Максимович

Кобзарь Олександр Володимирович

Коваль Денис Андрійович

Ковальський Роман Ростиславович

Кравченко Анатолій Олегович

Луньов Ростислав Юрійович

Мінжулін Євгеній Олексійович

Міщенко Дмитро Вікторович

Овчинніков Даниїл Дмитрович

Сергієнко Анастасія Олександрівна

Смірнов Данило Сергійович

Тебякін Андрій Володимирович

Тенкевич Артем Владиславович

Тихохід Євгеній Ігорович

Хрипта Денис Сергійович

Швед Оксана Володимирівна

М-20

Куратор Коваленко Сергій Вікторович

Долиняк Владислав Сергійович

Корнілов Олександр Володимирович

Кравченко Руслан Русланович

Недопас Микита Сергійович

Ніколаєнко Віталій Олександрович

Плахотнюк Назар Сергійович

Теплицький Владислав Ігорович

Трембіцький Марко Артурович

Тяско Роман Іванович

Шпильовий Михайло Іванович

Шульц Мартін Анатолійович

Юрескул Денис Сергійович

С-20

Куратор Мамонтова Галина Юріївна

Арсюта Микита Костянтинович

Барабаш Дмитро Васильович

Бородько Вадим Романович

Буть Євгеній Олександрович

Войта Олександр Віталійович

Гаврилюк Тимофій Олегович

Гузей Олександр Олександрович

Довгий Євгеній Ігорович

Драган Павло Сергійович

Дудкін Дмитро Володимирович

Журавель Олександр Вячеславович

Зайцев Дмитро Русланович

Заікін Володимир Володимирович

Костюков Данило Олександрович

Костюнін Іван Андрійович

Лєвак Владислав Вікторович

Лисицін Костянтин Сергійович

Новіков Дмитро Олександрович

Олійник Олександр Олександрович

Порошенко Марк Юрійович

Тащенко Михайло Сергійович

Ткаченко Євгеній Сергійович

ТБ-20

Куратор Дяченко Тетяна Василівна

Берест Данило Олексійович

Гойман Олександра Юріївна

Дордюк Ігор Віталійович

Клюєнко Анастасія Вячеславівна

Михайленко Нікіта Сергійович

Олійник Роман Валерійович

Першогуба Ігор Ігорович

Писларь Денис Олегович

Проценко Олександр Олександрович

Сідолковський Юрій Олегович

Шутько Наталія Олександрівна

Юр’їв Богдан Михайлович


E-18 1/9

Куратор Шаповалова Наталія Анатоліївна

Міщенко Аліна Іванівна

М-18 1/9

Куратор Маркова Вікторія Анатоліївна

Гордій Богдан Васильович

Б-18 1/9

Куратор Гаращенко Наталія Олександрівна

Гамалєєва Анна Борисівна

Група К 18 2/9

Куратор Рябая Оксана Володимирівна

Кузман Дмитро Вікторович

Малихін Олександр Олександрович

Дубина Крістіна Валентинівна

А 18 2/9

Куратор Бевз Анна Володимирівна 

Цуркан Микола Вадимович

Бондаренко Сергій Васильович

Радута Родіон Русланович

Полугар Артем Вікторович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *