Зарахування за державним замовленням 9 кл.

Автомобільний транспорт

1 Азза Богдан Васильович
2 Барабаш Максим Сергійович
3 Гавриленко Віталій Олександрович
4 Гобрій В ячеслав Олександрович
5 Гребенар Андрій Васильович
6 Дейкун Дмитро Віталійович
7 Дроботюк Пилип Васильович
8 Задірака Артем Олександрович
9 Зайченко Микита Станіславович
10 Лаппо Максим Сергійович
11 Лобок Максим Олександрович
12 Лямзін Дмитро Романович
13 Мягкий Андрій Дмитрович
14 Овчаренко Артем Вадимович
15 Садовський Олег Дмитрович
16 Слюсаренко Ярослав Вадимович
17 Тіщенко Олексій Олександрович
18 Уперенко Ігор Володимирович
19 Фабриков Данило Сергійович
20 Шерстенюк Олександр Олександрович

Облік і оподаткування

1 Гриценко Віктор Сергійович
2 Дяченко Марія Андріївна
3 Коверга Вадим Євгенійович
4 Тарасюк Діана Сергіївна
5 Ткаченко Іванна Олегівна

Економіка

1 Бабій Віка Богданівна
2 Безуглий Вадим Євгенійович
3 Кривохижа Валерія Федорівна
4 Пузанков Максим Олександрович
5 Соловйов Антон Ігорович

Прикладна механіка

Інструментальне виробництво

1 Азаров Тимур Юрійович
2 Борисов Владислав Вадимович
3 Грабажей Антон Валерійович
4 Данільченко Анатолій Володимирович
5 Душак Гліб Миколайович
6 Жиглов Ігор Сергійович
7 Корнілова Руслана Олександрівна
8 Мороз Володимир Сергійович
9 Поліщук Юрій Володимирович
10 Супрун Артем Олександровича
11 Узлова Олександра Євгеніївн

Обслуговування верстатів з ПУ і робототехнічних комплексів

1 Вівсяний Назар Русланович
2 Гальченко Дмитро Дмитрович
3 Гірник Ілля Сергійович
4 Гнибіденко Назар Валерійович
5 Кармазін Данило Анатолійович
6 Курченко Назар Дмитрович
7 Пономаренко Олександр Олександрович
8 Скринько Гліб Олегович
9 Флорінський Максим Юрійович
10 Хацько Єгор Володимирович
11 Шевченко Богдан Андрійович
12 Шевченко Данило Сергійович
13 Шевченко Євгеній Русланович
14 Шолохов Євгеній Олександрович

Комп’ютерна інженерія

1 Андрущенко Ярослав Геннадійович
2 Антюк Денис Ігорович
3 Вишневський Микита Миколайович
4 Власюк Єгор Іванович
5 Волошин Степан Олексійович
6 Гнатьєв Костянтин Максимович
7 Дука Максим Сергійович
8 Зорін Олександр Володимирович
9 Калашніков Артем Олегович
10 Кифоренко Олексій Дмитрович
11 Коломієць Максим Володимирович
12 Копєйкін Сергій Олексійович
13 Кухар Артем Сергійович
14 Лимаренко Володимир Віталійович
15 Лимаренко В’ячеслав Віталійович
16 Литвин Артем Вячеславович
17 Ліпський Віталій Олександрович
18 Логушов Владислав Сергійович
19 Ломанюк Максим Миколайович
20 Луценко Олександр Олександрович
21 Панкратов Владислав Володимирович
22 Подуфалова Тетяна Петрівна
23 Поліщук Дмитро Павлович
24 Романенко Владислав Володимирович
25 Росохатий Михайло Олександрович
26 Русол Анатолій Олексійович
27 Смакоуз Ілля Сергійович
28 Солов’ян Олександр Михайлович
29 Тельнов Максим Олегович
30 Урсу Артем Андрійович
31 Храмцов Андрій Романович
32 Чуприна Євгеній Олександрович
33 Шкробіт Артем Володимирович
34 Шуть Артем Олександрович

Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології

1 Абуаіша Хусам Тарекович
2 Бойко Владислав Вадимович
3 Бондар Олександр Олександрович
4 Борщ Дмитро Сергійович
5 Волєнко Михайло Олександрович
6 Желєзний Ігор Олексійович
7 Кардашов Ярослав Дмитрович
8 Карманний Дмитро Олегович
9 Косенко Максим Васильович
10 Ляшенко Олексій Ігорович
11 Малий Вадим Костянтинович
12 Назаров Віталій Михайлович
13 Попенко Олександр Романович
14 Русінська Уляна Олегівна
15 Семеняченко Андрій Юрійович
16 Сичов Олександр Сергійович
17 Тюфтій Валентин Андрійович
18 Чумак Давид Станіславович

Галузеве машинобудування

1 Алєксєєнко Валерій Євгенович
2 Грабар Сергій Олександрович
3 Демянов Єгор Олегович
4 Козаченко Дмитро Сергійович
5 Кочубей Володимир Володимирович
6 Купчевич Андрій Євгенович
7 Лещик Андрій Сергійович
8 Павлусенко Тарас Романович
9 Пронін Олег Костянтинович
10 Проценко Максим Дмитрович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *