Протягом вересня-жовтня психологічною службою коледжу були проведені заняття з адаптації першокурсників до навчання.
Головна мета занять – допомогти молодим людям успішно пройти адаптацію до нових умов та сформувати навички ефективного спілкування та навчання.
Дякую студентам за активну участь у самопізнанні під час занять!
Варто пам’ятати, що кожна особа і ситуація є унікальними, і адаптація може займати різний час.
Важливо бути терплячими і давати собі можливість вирости і пристосовуватися до нових умов.
Дякую кураторам за допомогу в організації занять, за участь та за бажання сформувати сприятливий психологічний клімат в групі!
Продовжуємо спілкуватися, жити, навчатися, працювати, допомагати і підтримувати один одного!
З повагою, практичний психолог коледжу, Тетяна Григоренко






