День відкритих дверей!

27 квітня у ВСП “Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ” відбувся день відкритих дверей, на який зібралося багато абітурієнтів з різних куточків міста та області.
Захід розпочався зі слова директора закладу, який привітав присутніх, розповів про історію коледжу та досягнення його випускників.
Далі, учасники студентського клубу та колишні випускники закладу підготували невелику концертну програму, під час якої абітурієнти мали змогу насолодитися музикою та гарним гумором від талановитих студентів коледжу.
Після закінчення концерту, абітурієнтам було запропоновано екскурсію закладом, де вони знайомилися з фаховими спеціальностями які пропонує коледж. Вони мали змогу побачити аудиторії, лабораторії та майстерні, де студенти отримують практичні навички від професіоналів своєї галузі.
Абітурієнти також мали можливість поспілкуватися з викладачами та студентами коледжу, які відповідали на запитання та ділилися своїм досвідом. Багато абітурієнтів залишилися задоволені знайомством з коледжем та висловили бажання продовжувати своє навчання саме тут.
День відкритих дверей був дійсно корисним для абітурієнтів, які мали змогу дізнатися більше про навчання у коледжі та відчути дух студентського життя. Велика кількість гостей, яка відвідала цей захід, свідчить про популярність та довіру, якою користується коледж серед молоді .

#ВСП_Кропивницький_інженерний_фаховий_коледж_ЦНТУ #ВСП_КІФК_ЦНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *