IV обласний фестиваль «Її Величність – Література»

Благословенна та година, коли книжки бере людина

Саме під таким гаслом 18 квітня 2019 року у Кропивницькому інженерному коледжі ЦНТУ відбувся ІV обласний фестиваль «Її Величність – Література», присвячений Міжнародному дню книги.  У фестивалі брали участь 9 навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся директор коледжу Сторожук М.В., який підкреслив значення книги і читання для іміджу сучасної молодої людини.

Голова обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури Гаврилова В.П. розповіла про історію виникнення Міжнародного дня книги та традиції фестивалю.

Почесними гостями заходу були: заслужений журналіст України, письменник, громадський діяч Василь Бондар, журналіст сайту «Гречка» Валерій Лебідь, заступник директора з наукової роботи обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка Валентина Зеленіна.

Учасники фестивалю повинні були представити презентацію будь – якої книги або інсценування частини літературного твору за вибором.

Креативними були виступи студентів Кропивницького інженерного коледжу, які вдало осучаснили уривок з п’єси Б. Шоу «Пігмаліон», та Кропивницького будівельного коледжу (інсценування за мотивами казки «Золотий ключик»).

За умовами фестивалю студенти виконували творчі письмові роботи на тему «Книга в моєму житті». Аналізував і оцінював роботи Василь Бондар. Кращою була визнана робота Шабатури Катерини, студентки Кропивницького інженерного коледжу. Переможці отримали грошові нагороди та книжки від Спілки письменників Кіровоградщини.

Також попередньо проводився фотоконкурс «Книга в моєму житті», який оцінював голова Кіровоградської обласної організації національної спілки фотохудожників України Олег Шрамко. Переможцями цього конкурсу стали студенти Кропивницького будівельного коледжу, які отримали пам’ятні подарунки. Всі учасники фестивалю отримали дипломи та солодощі, а глядачі –  гарний настрій і приємні враження.