Медіаграмотність – стиль життя сучасної молоді

Гарний спеціаліст повинен бути не лише компетентним в своїй галузі знань, але й вміти цікаво презентувати себе як особистість, свої знання і вміння.

З цією метою 26 лютого 2020 р. викладачі комісії економічних дисциплін організували для студентів спеціальностей “Економіка” та “Облік і оподаткування” екскурсію до Національної суспільної телерадіокомпанії України UA: Кропивницький.

Гостинно всіх зустрів, розповів про особливості роботи на телебаченні і радіо та провів екскурсію відомий журналіст та письменник Василь Левицький.

Студенти були приємно вражені та у захваті, оскільки мали змогу:

1) у студії Радіомайдану потренувати свої ораторські здібності та прийняти участь у дебатах на тему “Секрети економічного процвітання міста”;

2) спробувати себе у ролі теле- та радіоведучих (узяти інтерв’ю в радіоетері та прочитати новини у студії новин UA: Кропивницький за допомоги суфлера та інше);

 

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 

 

3) побути гостями у студії Ранкової кави, насолодитись затишною атмосферою

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀   

Викладачі та студенти вдячні В. Левицькому та телерадіокомпанії міста за чудову можливість для молоді розкривати всій потенціал до саморозвитку, самореалізації та медіаграмотності!