Міжнародний день волонтера

Певно, кожному знайоме значення  поняття «волонтерство» у тій чи іншій мірі. Волонтер- це добровільний помічник, людина, яка за власної ініціативи готова надати допомогу тим, хто її потребує, це скарб народів, підгрунтя людяності, співчуття, глибокої поваги до інших людей, солідарності у їх проблемах, взаємодопомоги.

Саме тому 5 грудня весь світ знає як Міжнародний день волонтера (Міжнародний день добровольців).

В цей день кожному надається можливість задуматись про значення волонтерства у сучасному світі, докласти свої зусилля у допомозі ближнім, адже не виключно, що це може стати справою вашого життя.

Такою ідеєю загорілися й студенти нашого коледжу. 2 грудня 2018 року учасники СтудКлубу та усі бажаючі згуртувалися та відвідали «Кіровоградський обласний госпіталь ветеранів війни».

«-З якою метою ви це робите? Який зміст це для вас має?

– Долучитися до такої, нехай незначної, допомоги, докласти невеликих сил для здійснення великого діла, а у нагороду отримати щирі посмішки та слова подяки- це те, заради чого варто старатися. Певно, кожного, хто хоч раз долучався до цієї справи, охоплювало почуття того, що ти здатен зробити бодай щось, що буде корисним іншим людям, що зробить наш світ кращим. На мою думку, справедливими будуть слова, що волонтерство- це покликання, спосіб життя.»

Підтримаймо небайдужих та залучаймось до їх рядів!