НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

У Кропивницькому аграрному фаховому коледжі 12 квітня відбулися обласні змагання з волейболу серед студентів фахової передвищої освіти. У змаганнях брали участь п’ять команд з різних закладів міста.
Поєдинки між командами були дуже цікавими та напруженими, а студенти продемонстрували високий рівень майстерності та гарну командну гру. За підсумками змагань перемогу здобула команда ВСП “Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ”, яка виборола перше місце серед п’яти команд.
Дем’янов Єгор, Онощенко Микола, Безсонов Дмитро, Краснюк Максим, Бистров Артем та Покотиленко Іван представляли команду на цих змаганнях. Вони витратили багато часу і зусиль, щоб підготуватися до цих змагань та продемонстрували високу спортивну майстерність.
Переможці висловлюють подяку своєму тренеру Олександру Миколайовичу Горяніну, який допоміг їм досягти такого вражаючого результату.
Такі події сприяють зміцненню спортивного духу та дружби між різними установами та студентами. Вітаємо переможців з дивовижною перемогою та бажаємо їм подальших успіхів у спорті та навчанні!

#ВСП_Кропивницький_інженерний_фаховий_коледж_ЦНТУ #ВСП_КІФК_ЦНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *