Шановні абітурієнти на базі 9 класу!
З 1 липня починається реєстрація заяв у вашому електронному кабінеті. Ви можете звернутися в приймальну комісію за допомогою з 9:00 1 липня по 18:00 13 липня. Або зробити це самостійно.
Для реєстрації заяви треба мати мотиваційний лист на електронному носії.
Години роботи приймальної комісії – з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00. Субота та неділя – вихідні (у разі зміни графіку роботи повідомимо вас додатково).
Чекаємо на вас!

