Стажування на ПАТ «Ельворті»

У вересні-жовтні 2018 року викладачі комісії економічних дисциплін –Гаращенко Н.О., Пелих О.Л., Григоренко Т.М. і Шаповалова Н.А. пройшли стажування на ПАТ «Ельворті».

Під час стажування викладачі мали змогу зустрітись з членом правління АТ, директором з економіки та фінансів – ДІДЕНКО ЛЮДМИЛОЮ СТАНІСЛАВІВНОЮ, яка провела детальні консультації щодо реалізації індивідуальних планів стажування та ознайомила викладачів з особливостями управлінського обліку, який застосовується на підприємстві. Зокрема, це використання систем управління “Клик – Управление” і “BAAN”.

Під час екскурсії заводом викладачі ознайомились з особливостями технологічного оснащення виробничого процесу та з використанням сучасних технологій в автоматизаціївиробництва, дослідили їх вплив на економічні показники діяльності підприємства.

Також, протягом стажування були вивчені особливості роботи планово-економічного та фінансового відділу, продубльована робота головного економіста та бухгалтера. В результаті чого, досліджені такі питання, як: управління витратами, маркетингова політика підприємства, планування та аналітика показників виробництва; досліджена основна економічна документація. Куратором у виконанні завдань була заст. головного економіста – Мороз С.Б.

Крім того, начальник учбового центруПАТ «Ельворті» – КУЛИК СВІТЛАНА БОРИСІВНА розповіла про особливості прийому і навчання працівників та надала консультації щодо оформлення звітної документації стажування.

Стажування відбувалось згідно індивідуального плану.

Мета стажування досягнута (впровадження набутих професійних компетенцій у навчальний процес).

Дякуємо співробітникам ПАТ «Ельворті» за плідну співпрацю.

Це перший крок на шляху до впровадження дуальної освіти та ще більш якісного навчання молоді!