Тиждень циклової комісії комп’ютерних систем та мереж

З 23 по 27 квітня 2018 року в коледжі було проведено тиждень циклової комісії комп’ютерних систем та мереж

Викладачі комісії спільно зі студентами І-ІV курсів підготували та провели низку цікавих заходів, основними  завданнями  яких  було стимулювання творчого  самовдосконалення  студентів, виявлення та  розвиток  обдарованих  учнів, формування творчого  покоління молодих спеціалістів для різних галузей суспільного життя.

23.04.18 відбулася виставка технічної творчості студентів під керівництвом  завідуючого лабораторією Супруненка В.В. та викладача з комп’ютерної електроніки Сидоренка С.В. Були представлені експонати, розроблені студентами ІІ-го курсу під час проходження електрорадіомонтажної практики.

 

24.04.18 – під керівництвом викладача Бонк В.О. відбулася конференція на тему «Застосування систем автоматизованого проектування в житті».  Викладач разом зі студентами групи К15 2/9 розглядали питання починаючи з історії виникнення друкованих плат до створення систем автоматизованого проектування, порівнювали та розглядали їх характеристики.

25.04.18 відбулася лекція-бесіда на тему «Основи фрилансу». До заходу було залучено випускника коледжу Загорського Данила Вікторовича, який має багаторічний досвід роботи у сфері фрилансу. В якості слухачів було запрошено студентів ІІ курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Основною метою проведення заходу стала мотивація студентів початкових курсів до подальшого розвитку за спеціальністю. Данило в легкій та зрозумілій формі, з наведенням реальних прикладів, розповів про власний досвід роботи у вказаній вище сфері. Відповідальна за захід викладач спецдисциплін Амеліна М.Г.

26.04.18  було проведено олімпіаду серед студентів ІІІ курсу з комп’ютерної схемотехніки (керівник Л.М. Приходько). Завдання олімпіади носили тестовий та творчий характер. Розв’язування завдань потребувало уміння застосовувати інтегровані знання програмного матеріалу з відповідної навчальної дисципліни. В цілому з завданнями учасники олімпіади впоралися добре. Переможцями стали:

І місце – Оленич В., Конончук М. (гр. К 15 1/9);

ІІ місце – Григоращенко А. (гр. К 15 1/9);

ІІІ місце – Белінський К. (гр. К 15 1/9)

Висловлюємо подяку за участь всім учасникам олімпіади.

26.04.18 – Кравець Є.Ю., завідувач лабораторії периферійних пристроїв, діагностики та експлуатації комп’ютерних систем і мереж, провів для студентів ІІ курсу лекцію-бесіду на тему «Захоплююча робототехніка», на якій ознайомив та продемонстрував учням функціональні можливості та практичне застосування програмно-апаратного комплексу Arduino.

27.04.18 під керівництвом викладача Хлісти Р.О. відбувся семінар на тему «Сучасні тенденції у верстанні веб-сторінок». На семінарі було розглянуто питання, щодо використання спеціальних ефектів при верстанні адаптивних веб-сторінок за допомогою медіа запитів, а саме: використання паралакс ефекту, пропорційна перебудова таблиць при зміненні орієнтації екрану, зменшення розміру і якості зображень при змінені швидкості Інтернету.