Урочистості до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого традиційно відзначається Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди викладачі циклової комісії мов і літератури Козинська Н.М. та Шуліка О.О. організували урочистості за участі викладачів, студентів та працівників бібліотеки коледжу.

Ведучі заходу продемонстрували пізнавальний відеоролик «Українська мова – мова української нації»; презентували тематичну інформаційну хвилинку з елементами інтерактивної бесіди; запропонували практичні поради щодо спілкування рідною мовою.

Вівсяний О.Б., заступник директора з виховної роботи, нагородив Дипломом переможця Ірину Лаврушину, студентку групи К 18 1/9 Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ, за зайняте ІІІ місце в обласному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Усеніна А.В., завідуюча бібліотекою коледжу, підвела підсумки флешмобу «Подаруй україномовну книгу рідній бібліотеці», що стартував у День української писемності та мови, за підсумками якого Подякою були відзначені студенти та куратор групи АТ 18 1/9 Шуліка О.О.

Ліричної тональності заходу додала патріотична гумореска «Кухлик» (автор Павло Глазовий) у виконанні викладача Козинської Н.М., яка закликала присутніх до спілкування рідною мовою скрізь і повсякчас!

Шануймо один одного і переходьмо на українську, дорогі друзі!