ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «НАУКА – ЦЕ ЦІКАВО» ДЛЯ СТУДЕНТІВ І-ІІ КУРСІВ

з 25.03.18 по 28.03.2018 в КІК ЦНТУ проходить Всеукраїнський конкурс «Наука – це цікаво» для студентів І-ІІ курсів

 ПРО КОНКУРС

Наука – це весело! Ми знаємо це напевно, тому розпочинаємо всеукраїнський конкурс «Наука – це цікаво!», організований спільно з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» для того, аби показати, що наукою можна зацікавити кожного.

Студенти І-ІІ курсів зможуть відчути себе науковцями, дізнатися багато нового про світові наукові досягнення минулого тисячоліття та найнеймовірніші події 2018 року. Запитання конкурсу допоможуть учасникам дізнатися, які наукові відкриття змінили і змінюють світ, чому планети обертаються навколо Сонця, як вирішується проблема Великої сміттєвої плями, хто все ж таки винайшов радіо, що ж там трапилось на Марсі та чим займалися вчені NASA у 2018 році.

Конкурсні завдання розроблені спеціалістами НТУ «ХПІ». Саме тими, хто щороку  з нетерпінням чекає на нові відкриття та досягнення у світовій науці, читає тематичні дайджести, слідкує за світовими науковими преміями (Нобелівська премія, Технологічна премія тисячоліття, Премія Кіото тощо) та вірить у те, що наука була і є рушійною силою змін у світі.

Головна мета цього конкурсу – зацікавити наукою, а також  допомогти школярам зрозуміти важливість наукових відкриттів і досліджень.

 Science is Fun!

ОРГАНІЗАТОРИ