XVII всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

Члени проектної групи Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ взяли участь у XVII всеукраїнській конференції-конкурсі науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», яка відбулася у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді імені Олександра Макарова в Дніпрі.

Серед освітньо-наукових напрямків конференції є астрономія, наукові дослідження в космосі, природні явища та екологія космосу, космічна медицина і біологія, інформаційні й духовні аспекти розвитку людства, космічні апарати та ракети-носії, історія космонавтики, комп’ютерні технології в аерокосмічній техніці, космічна фізика тощо.

12 кропивничан, що навчаються в Інженерному коледжі, НВО №11, 14 та 29, найкраще захистили науково-дослідні роботи в секціях «Природні явища та екологія Космосу», де отримали сім перших місць, та «Духовність і Космос». Крім того,  для делегацій з усіх куточків країни провели круглий стіл на тему «Золоті стежини Кіровоградщини».

За словами керівника проектної групи «Первоцвіт Еко» Ніни Павлової, яка викладає хімію та біологію в Інженерному коледжі, члени журі були дуже вражені роботами кропивницьких дослідників, присвяченими геології, археології, палеонтології та народознавству, і відзначили їх як найкращі.