Зараз важко уявити собі життя без автомобілів. На сьогоднішній день автомобільний транспорт займає провідне положення в задоволенні потреб народного господарства країни.
Автомобільний транспорт має велике значення тому, що обслуговує всі галузі народного госпо-дарства.
Щорічно збільшуються обсяги перевезень пасажирів на міських, міжміських і міжнародних лініях. Збільшення перевезень вантажів і пасажирів, стало можливим внаслідок покращення експлуатаційних властивостей автомобілів, покращення автомобільних доріг і будівництво нових.
Для подальшого розвитку автомобільного транспорту вирішальна роль належить інженерно-технічним працівникам.
Підготовку кадрів фахових молодших бакалаврів за спеціалізацією “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів” проводять в нашому коледжі.
Підготовка фахівців з цієї спеціальності 274 Автомобільний транспорт розпочалася в коледжі з вересня 1998 року. Неодхідність фахівців цієї спеціальності зростає з кожним днем.
В коледжі обладнані необхідні лабораторії та кабінети, в яких студенти отримують знання та навички з таких предметів:
- Будова автомобілів
- Автомобільні двигуни
- Технічна експлуатація автомобілів
- Використання експлуатаційних матеріалів
- Основи технології ремонту автомобілів
- Електрообладнання автомобілів
- Теорія і конструкція автомобілів
- Автомобільні перевезення
- Правила і безпека дорожнього руху
- Будова іноземних автомобілів
- Діагностика та технічне обслуговування електрообладнання автомобілів.
Молодший фаховий бакалавр підготовлений для професійної діяльності в транспортній галузі. Він може працювати на посадах: директор (керівник) малого підприємства (транспортного), начальник гаража, начальник відділу транспорту, начальник майстерні, начальник зміни, майстер виробничої дільниці, майстер з ремонту транспорту, майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів, майстер зміни, майстер контрольний (дільниці, цеху), майстер основної виробничої дільниці, механік, механік автомобільної колони (гаража), механік з ремонту транспорту, механік дільниці, механік цеху, механік виробництва, технік-конструктор (механіка),
технік-технолог (механіка), інспектор з охорони праці, інспектор шляховий, інструктор виробничого навчання, майстер виробничого навчання, інструктор з навчання практичної їзди, оцінник (експертна оцінка майна), випробувач двигунів, водій.
Випускники отримують робочу професію: «Слюсар з ремонту автомобілів»