“Чорнобиль не має минулого часу”

26 квітня 2023 року у ВСП “Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ” відбувся виховний захід з нагоди 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС під назвою “Чорнобиль не має минулого часу”. В рамках заходу студентам нагадали про важливість цієї дати та згадали трагічні події, які сталися в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року.
Під час заходу виступив директор коледжу Сторожук Микола Володимирович, який зазначив, що сьогодні важливо пам’ятати уроки минулого та пам’ятати тих, хто поклав своє життя задля того, щоб наше життя було безпечним. Директор також звернув увагу на те, що аварія на Чорнобильській АЕС була найбільшою техногенною катастрофою в історії людства, і вона повинна завжди нагадувати нам про важливість дотримання правил безпеки.
Після виступу директора відбулася хвилина мовчання, під час якої студенти мали змогу вшанувати пам’ять загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Захід був інформативним та змушував задуматися про важливість безпеки та пам’яті про минуле.
На жаль, наслідки аварії на Чорнобильській АЕС відчуваються досі, але такі заходи допомагають не дозволяти забути про трагічну історію та пам’ятати про те, що безпека завжди повинна бути на першому місці особливо під час військових реалій сьогодення.
#ВСП_Кропивницький_інженерний_фаховий_коледж_ЦНТУ #ВСП_КІФК_ЦНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *