Літня школа

Кропивницький інженерний коледж запрошує всіх бажаючих восьмикласників відвідати літню школу!

Літня школа — різновид річного шкільного табору, в якому поєднуються літній відпочинок і активні заняття в тій чи іншій галузі науки. Як правило, проводять такі школи студенти та аспіранти вишів, вчені-ентузіасти. Літні школи покликані в тій чи іншій мірі моделювати наукове співтовариство і залучати обдарованих школярів до дослідницької роботи.

 У 2013-2014  навчальному році, за ініціативи директора Кропивницького інженерного коледжу центральноукраїнського національного технічного університету Сторожука  Миколи Володимировича  та за підтримки керівництва міста й області, стало можливим залучення учнів шкіл  міста Кіровограда до знайомства із цікавими професіями галузі машинобудування та економіки.  Реалізувалася дана ініціатива у  проекті  «Літня школа».   Його учасники  – восьмикласники, які  на базі машинобудівного коледжу  знайомилися з особливостями вищої інженерної (технічної, економічної) освіти через практичну, творчу та ігрову діяльність.

Організатори ставили перед собою мету створити для молоді школу нового формату з інтерактивними формами роботи, які  передбачають дієвий підхід до професійного самовизначення, сприяють розумінню учнями зв’язку вибору професії із загальною проблемою прискорення соціально-економічного розвитку країни,  формуванню життєво необхідної загальної компетентності підлітків.

2015  2016  2017  2018