День Святого Миколая і свято Нового року

Святий Миколай, Новий рік, Дід Мороз, Снігуронька, подарунки, казка. Певно, що найочікуванішими та найемоційнішими подіями за цілий рік є саме зимові свята.
19 грудня 2018 року в нашому коледжі концертне дійство закликало викладачів та студентів до святкування двох визначних дат поточного місяця: День Святого Миколи Чудотворця та свято Нового року.
З плином часу люди дедалі рідше помічають казковість цих подій, з кожним роком все менше їх очікують, вже рідше вірять у цю зимову магію. Таку похмуру ситуацію спробували змінити учасники СтудКлубу та наші викладачі. Урочиста промова Сторожука Миколи Володимировича, чарівна пісня від Пташко Олени Олександрівни, гучні щедрівки, запальний танець студентів та, врешті-решт, сама святкова вистава під назвою «Як розчаклувати Принцесу», здається, допомогли глядачам та учасникам з головою пірнути у таємничий та загадковий світ дитинства, згадати про магію, що оточує нас у передноворічний час, розслабитися та відчути домашнє тепло. Усі присутні мали змогу спостерігати за тим, як за цю коротку годину Принцеса (героїня програми) знову повірила в чари та, навіть, закохалася…Чи не диво, як ви гадаєте?