Екскурсія студентів до регіонального управління ПАТ «ПриватБанк»

5 грудня 2018 року у рамках проекту  «Співпраця Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ з  АТ КБ «ПриватБанк»  студенти 3 курсу, напрямку підготовки  «Економіка підприємства» та «Бухгалтерський облік»,   разом   з    викладачем   комісії     економічних   дисциплін Пелих О.Л.,   відвідали філію  регіонального управління ПриватБанка (вул. Преображенська, 26/70)

На екскурсії студентів ознайомили з діяльністю ПриватБанку, показали в режимі реального часу, як працюють співробітники банку, висвітлили їх умови праці, функції і завдання, які вони виконують. Працівники банку представили  свої продукти та послуги, запропонували студентам пройти онлайн практику та більш детально ознайомитися з роботою банку відповідно до вибраних напрямків.

По закінченню екскурсії студенти залишили контактну інформацію для подальшої співпраці під час навчального процесу, проходження різних видів практики та можливого працевлаштування.

Окремо, хочу подякувати,  керівнику напряму трудових ресурсів HR-менеджеру  ПриватБанку Джевагі Т. В. за тісну та плідну співпрацю!