Конкурс творчих робіт “Що для тебе мова: зброя, музика чи…?»

9 листопада 2018 року з нагоди Дня української писемності та мови в рамках тижня ЦК мов і літератури року відбулося урочисте підведення підсумків проекту – Конкурсу творчих робіт «Що для тебе мова: зброя, музика чи…?».

Святково прикрашена зала Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ зібрала не байдужих до мови свого народу і мови своїх нащадків студентів, викладачів і працівників підрозділів коледжу, які не побоялися взяти в руки перо та гордо заявити про свій талант.

У програмі заходу прозвучали українські патріотичні пісні та вірші, були процитовані уривки з творчих робіт учасників, а також відбулося урочисте нагородження призерів та учасників Конкурсу спонсорами та представниками міської ради міста Кропивницького.

 

За рішенням членів журі Конкурсу було визначено переможців:
І місце – Владислав Рачинський, студент групи АТ 18 1/9;


ІІ місце – Антоніна Вікторівна Усеніна, зав. бібліотекою коледжу;

ІІІ місце – Святослав Крисюк, студент групи М 17 1/9;

приз симпатій журі – Анастасія Гайналій, студентка групи Б 17 1/9.

Викладачі Козинська Н.М., Шуліка О.О. щиросердно вітають переможців і радять не зупинятися на досягнутому, писати, щоб ваша золота струна мови не змовкла, а бриніла стоголосо для шанувальників рідного слова!
Тож, мета проекту – поєднати воєдино українське слово і любов до України досягнута. Сподіваємось, що перша ластівка під назвою «Що для тебе мова: зброя, музика чи…?» матиме своє продовження і в майбутньому.