Міжнародний день некуріння

Кожен третій четвер листопада відзначається в світі як Міжнародний день некуріння. Ідея цього дня – закликати курців відмовитися від куріння хоча б на день, щоб звернути їхню увагу на те, що кожна викурена сигарета завдає непоправної шкоди їхньому здоров’ю.

Цей день відзначають і в Україні. Це прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у нашій країні зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов’язково пов’язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

Студенти нашого коледжу також взяли участь в заході «Міняємо цигарку на цукерку», організованому за ініціативи СтудКлубу. Кожний у нашому навчальному закладі мав змогу обміняти свою шкідливу звичку на солодощі.

Завершальним етапом заходу стало прилюдне знищення всіх цигарок, зібраних за день.

З кожним роком, в Україні збільшується кількість активних курців, і, нажаль, поступово зростає частка більш молодого населення, що є жертвами цієї шкідливої звички. Сьогоднішнім заходом ми прагнемо закликати усіх задуматися про шкоду цигарок, про вплив їх на наше здоров’я та закликаємо звернутися до здорового способу життя. Молодь проти паління!