НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

На Всеукраїнському етапі “Спортивних ігор України” серед студентів закладів фахової передвищої освіти з волейболу серед юнаків, який відбувся у мальовничому місті Рівне, наша команда змогла проявити свої найкращі здібності та вибороти почесне 5-те місце серед 12 команд зі всієї України.
Завдяки відмінній підготовці та наполегливій роботі тренера Горяніна О.М., команда змогла показати високий рівень гри на турнірі. Тренер вклав учасникам не тільки знання та технічні навички, але й надав моральну підтримку та мотивацію для досягнення кращих результатів.
Участь у такому престижному змаганні, як “Спортивні ігри України”, була великим викликом для нашої команди. Змагаючись з сильними суперниками з різних куточків країни, наші спортсмени демонстрували високу майстерність, чудову командну співпрацю та велику вольову силу.
Кожна гра була напруженою та захопливою. Наша команда виявила груповий дух та велику відданість спорту. Завдяки сумлінній підготовці та гарному технічному рівню, ми здобували перемоги та заробили повагу суперників.
Хоча результатом наших зусиль стало 5-те місце, можна сказати, що ми вибороли не тільки місце, але й цінний досвід та нові знайомства. Участь у таких змаганнях розвиває наші спортивні таланти, викликає почуття справжнього конкурентного духу та надихає на подальші досягнення

#ВСП_Кропивницький_інженерний_фаховий_коледж_ЦНТУ #ВСП_КІФК_ЦНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *