Обласний відкритий фестиваль «Єдина родина в центрі України»

Рідний дім – там де тепло і затишно, там, де серце відпочиває, а душа співає. Це найміцніша фортеця, яка є фундаментом  для  любові, поваги та взаєморозуміння. Таким домом для багатьох народностей стала Кіровоградщина. Приємно усвідомлювати те, що люди різних національностей, що мешкають в нашій області, беруть активну участь в її розвитку та сприяють процвітанню.

Саме тому, 21 листопада 2019 року в приміщенні Кіровоградського  обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького відбувся обласний відкритий фестиваль «Єдина родина в центрі України» приурочений до Міжнародного дня толерантності та Дня гідності і свободи, де активну участь взяли: діаспори Кіровоградщини, а також представники професійної (професійно-технічної), вищої, фахової предвищої та позашкільної освіти; євроклуби, молодіжні організації області, які стали підтвердженням головної мети Фестивалю: налагодження міжкультурного діалогу, створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості, формування у молодого покоління європейського мислення та демократичних цінностей.

У фойє театру відбувся івент, під час якого були представлені майстер класи, краєзнавчі маршрути, книжкові виставки, фотозони та інші креативні презентації країн Світу, які висвітлюють толерантність, рівність, гідність та свободу світових демократичних держав під музичний супровід духового оркестру ЦД БХТТ.

Концертна програма складалася з виступів різнонаціональних художніх колективів, привітання учасників Фестивалю керівництвом облдержадміністрації, обласної ради, управління освіти, науки молоді і спорту облдержадміністрації, управління комунікацій з громадськістю та інших відомств, представників Центру розвитку національних культур «Єдина родина», та спеціального гостя:  Консула Республіки Польща в Україні  – Яцека Гоцловського. Також було продемонстровано і нагороджено ролики – переможці в конкурсі кращих соціальних відеороликів «Толерантність як основа сучасного світу» і відзначено грамотами та призами кращі тематичні презентації країн на тему: «Толерантність, рівність, гідність, свобода». А прикрасою концерту і гордістю для нашого коледжу стала ведуча Фестивалю – Студентка КІК ЦНТЦ Анастасія Гайналій.

Фестиваль проходив втретє, проте своєю атмосферністю, яскравістю та насиченістю  продовжує вражати і учасників, і гостей.

         Далі буде…