Які вони, студенти Кропивницького?

«Первая городская газета» вирішила дослідити, чим живуть найталановитіші студенти Кропивницького.

Ірина Лаврушина: “Майбутнє за технологіями”

Ірина, студентка Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ, не просто тямить у фізиці, а й посідає перші місця на всеукраїнських олімпіадах.

— Я нещодавно переїхала до Кропивницького зі Львова. Оскільки мало що знала про місто, навчальний заклад довелося обирати із відгуків в інтернеті. Перше, що мене зацікавило, – це те, що коледж знаходиться біля мого будинку, що не може не тішити. До того ж неодноразово чула від мами та її друзів, що для любителів технічних предметів – це найкращий учбовий заклад, — говорить студентка.

Ірина навчається за спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних мереж та систем». І чудово розуміє, що за технологіями — майбутнє. У сучасному світі без техніки неможливо зробити й кроку. А знання азів відкриває перспективи в подальшому.

У минулому номері «Первой городской газеты» було написано про нагородження премією міського голови найкращих студентів. Серед переможців була також студентка інженерного коледжу Анастасія Гайналій. Це говорить про те, що заклад дає фахову підготовку на вищому рівні.

— Зі школи захоплююся фізикою. Вважаю, що за бажання будь-який студент може розібратися у цьому предметі. Особливо з таким викладачем, як Олена Олександрівна Пташко. Це людина, яка прищепить любов до фізики усім, бо спілкується зі студентами «їхньою» мовою, — розповідає Ірина.

Посилання на джерело.