Профорієнтаційний проект “Стань студентом на один день”

30.01.2019 р. циклова комісія економічних дисциплін спільно з Кіровоградським  обласним центром зайнятості провели в Кропивницькому інженерному коледжі профорієнтаційний захід під назвою “Стань студентом на один день”. Учасниками заходу стали учні шкіл с. Первозванівка та с. Клинці.

Під час екскурсії учні мали змогу дізнатись про історичний розвиток навчального закладу, ознайомитись з наявними спеціальностями, відчути себе студентом спеціальностей “Економіка” й “Облік і оподаткування” та активізувати власне професійне самовизначення.

Викладачі комісії економічних дисциплін провели цікаві інтелектуальні ігри та конкурси, які ознайомили учнів з конкретними прийомами життєвих шляхів, пов’язаних з вибором тієї чи іншої професії, продемонстрували пряму залежність майбутніх професійних і життєвих досягнень від їх готовності до самовіддачі в праці і самостійності в реалізації життєвих цілей та зацікавили їх нестандартними методами навчання і можливостями до саморозвитку.

Насичений день завершився приємним чаюванням та обговоренням здобутих вражень та планів на майбутнє.

 

Циклова комісія економічних дисциплін

https://kid.dcz.gov.ua/novyna/uchni-zagalnoosvitnih-navchalnyh-zakladiv-kirovogradskogo-rayonu-staly-uchasnykamy-proektu