Проєкт «Говорімо правильно

Мовлення, яке відповідає нормам літературної мови, ‒ це ознака культурної, освіченої людини.

Проєкт «Говорімо правильно» покликаний допомогти студентам, викладачам легко і просто опановувати складні випадки наголошування, слововживання тощо.

Керівник – Олена БОЯР.

Виготовлення флеш-карток – студенти групи С 23.

Презентація результатів роботи ‒ виставка.

Застосування результатів роботи ‒ вікторина «Найрозумніший».

Студенти (гр. С 24, А 24, К 24/2) мали змогу перевірити свої знання на практиці. За правильні відповіді кожен отримав корисний смаколик.

Говорити українською мовою модно, красиво та сучасно. Давайте вчитися робити це правильно разом!