Мовлення, яке відповідає нормам літературної мови, ‒ це ознака культурної, освіченої людини.
Проєкт «Говорімо правильно» покликаний допомогти студентам, викладачам легко і просто опановувати складні випадки наголошування, слововживання тощо.
Керівник – Олена БОЯР.
Виготовлення флеш-карток – студенти групи С 23.
Презентація результатів роботи ‒ виставка.
Застосування результатів роботи ‒ вікторина «Найрозумніший».
Студенти (гр. С 24, А 24, К 24/2) мали змогу перевірити свої знання на практиці. За правильні відповіді кожен отримав корисний смаколик.
Говорити українською мовою модно, красиво та сучасно. Давайте вчитися робити це правильно разом!




