Слайд-бесіда до Міжнародного дня рідної мови

Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ і Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка – добрі друзі, які з радістю відгукуються на запрошення й пропозиції один одного.

18 лютого 2021 року, напередодні Міжнародного дня рідної мови, студенти груп Б 19 1/9, Е 19 1/9 і викладач української мови та літератури Шуліка О.О. відвідали затишну залу бібліотеки, де їхній увазі було запропоновано слайд-бесіду «Володимир Винниченко: зітканий із протиріч», присвячену 140-річчю від дня народження митця.

Під час заходу мова йшла про нашого земляка – Володимира Кириловича Винниченка, якого майже 70 років немає на землі, але багатогранною діяльністю й літературним спадком він все ще викликає суперечки, приваблює і відштовхує, провокує і бере у полон своєю неповторністю.

Особистість Володимира Кириловича ще й донині залишає багато запитань і лише завдяки його творчій спадщині, неупередженим розвідкам про письменника та популяризації його імені ми розкриваємо для себе Винниченка-філософа, художника та патріота нашої держави.

Щиро дякуємо бібліотекарям відділу сприяння технічній творчості молоді за можливість ознайомитися з художньою спадщиною талановитого письменника-земляка та відкрити для себе цього непересічного митця!