Тиждень безпеки дорожнього руху

18 травня, в рамках сьомого глобального тижня безпеки дорожнього руху, який відбувся у ВСП «Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ» став значною подією для студентів та викладачів. Організатором заходу був викладач Лозовий О.Л., який прагнув підняти усвідомлення про важливість безпеки на дорогах серед студентів коледжу.
На захід долучилися студенти з трьох груп: А-21, С-21 та І-20. Це стало доказом того, що молодь проявляє зацікавленість у питаннях дорожньої безпеки та готова активно взяти участь у вихованні свідомого ставлення до правил дорожнього руху.
Програма заходу була різноманітною і цікавою. Вона передбачала лекції, презентації, демонстрації відеороликів та практичні вправи. Також студентам були проведені інтерактивні заняття, в яких активно брали участь, відповідали на запитання та обговорювали ситуації, пов’язані з безпекою на дорогах.
Особлива увага була приділена таким аспектам, як правильне переходження дороги, використання пішохідних переходів та світлофорів, безпечне використання велосипедів і мотоциклів, а також знання та дотримання правил дорожнього руху. #ВСП_Кропивницький_інженерний_фаховий_коледж_ЦНТУ #ВСП_КІФК_ЦНТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *