У ногу з часом

Заходячи у одне з відділень банку нашого міста, звернула увагу на дизайн та оформлення сучасної digital-зони – планшети, комп’ютери, депозитні банкомати та термінали для самообслуговування. За допомогою новітніх цифрових додатків  та пристроїв для самообслуговування можна здійснити багато банківських операцій. Це наштовхнуло на думку ознайомити наших студентів з новою для банківської сфери посадою – digital-ambassador (людиною, яка допоможе клієнтам банку впоратися з найновішими цифровими додатками та пристроями).

Тому, 04.10.19 відбулася зустріч студентів третього курсу спеціальностей “Економіка” та “Облік і оподаткування” з digital-ambassador Райффайзен Банку Аваль Сергієм Колгіним (до речі, нашим колишнім випускником).

Студенти отримали корисну інформацію щодо користування цифровими послугами Банку, такими як: Raiffeisen Online, Raiffeisen Business Online, каса Online, еквайрінг тощо. Цікавою для майбутніх спеціалістів була інформація про бізнес-лінії Банку, його основні показники діяльності, про перехід на хмарні технології та згуртовану роботу у команді.

Теплий діалог закінчився надією на подальшу співпрацю.

Голова циклової комісії  економічних  дициплін В.І.Куц