Вернісаж талантів 2018

« О спорт, ти-…» , і все. Під таким гаслом  14 листопада було проведено Вернісаж талантів 2018 року. Саме цього дня усі групи першого курсу нашого коледжу мали нагоду розкрити свої таланти та здібності на святковій «арені» та показати, на що вони здатні перед величезною кількістю зацікавлених глядачів.

Для заходу було обрано саме спортивну тематику, спираючись на різноманітні та грандіозні події спорту у цілому світі за цей рік. Допомогти в організації та декоруванні приміщення погодились викладачі фізичного виховання, за що учасники їм дуже вдячні. Також окрема подяка висловлюється Вівсяному О.Б.,  Кравцу Є.Ю. та «Палаті № 6».

Зарекомендувати себе викликалися студенти груп БЕ 18 1/9, АТ 18 1/9, І 18 1/9, А 18 1/9, К 18 1/9 та С 18 1/9. У своїх номерах кожен спробувв відобразити своє бачення тяжких студентських буднів зі своєї позиції, прикрасивши їх різноманітними жартами, сценками, запальними танцями, насиченими відеовізитівками та підготувавши виконання пісні чи читання лірики.

Початок торжества оголосив спортивний танець наших студентів та урочиста промова директора коледжу Сторожука Миколи Володимировича і вручення ним грамот й подяк міськвиконкому викладачам коледжу.

Між виступами, підготовленими групами першокурсників, глядачі могли спостерігати за жартівливими мініатюрами студентів інших курсів та учасників студентської ради, що дозволяли виокремити та підсумувати враження від попереднього ланцюжка сценічного дійства.

Звісно, що жодний подібний конкурс не може проводитись, не підкріплюючись ніякими призами та подяками. З цим нам люб’язно допомогли спонсори:

1) Ігор Андрощук – помічник народного депутата України Олександра Горбунова;

2) Кафе-кондитерська “Счастье” – представляла випускниця нашого коледжу  Олеся Савченко;

3) Директор студентської пекарні – Кукла Ольга Василівна;

4) Заступник голови студпрофкому ЦНТУ – Вікторія Демчик.

Наостанок, було оголошено рішення журі, щодо результатів Вернісажу талантів. За їх рішенням було присуджено:

Третє місце- група К 18 1/9

Друге місце- групі АТ 18 1/9,

І перше місце- групі І 18 1/9.

Учасники заходу отримали подяки за участь у конкурсі та призи від кафе-кондитерської «Счастье», а переможці – торти від нашої студентської пекарні, грамоти і різноманітні сертифікати від спонсорів.