Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!

Студенти Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ взяли участь у змаганнях з робіт на верстатах з ЧПК серед студентів коледжів, технікумів, закладів професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів, що відбулись 19-20 жовтня 2019 в рамках Interpipe TechFest на території парку розваг «Лавіна», м. Дніпро

    

Компанія «Интерпайп» – це металургічна компанія. Основна діяльність якої ведеться в Україні. До її складу входять  Новомосковський трубний завод, Нікопольське підприємство Нико-Тьюб, Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Дніпровські підприємства Сталь та Втормет, Нікопольський завод технологічної оснастки, Нікопольський ремонтний завод.

ІНТЕРПАЙП вчетверте виступає ініціатором Interpipe TechFest – фестивалю науки, техніки і технологій, головна мета якого – сприяти популяризації інженерії, техніки і технологій, що проходить в місті Дніпро. Фестиваль став найбільшим технічним і науково-популярним заходом в Україні. Торік він зібрав 17 тисяч відвідувачів і 150 учасників. Цього року кількість відвідувачів склала понад 20 тисяч людей!

Фестиваль активно рекламувався в найрейтинговіших ЗМІ України (ТСН, Обозреватель, Кореспондент, Новое время, ІНФОРМАТОР) та соціальних медіа Facebook, Instagram, YouTube. У рамках заходу Interpipe TechFest 19-20 жовтня 2019 на території парку розваг «Лавіна», м. Дніпро відбулися змагання з робіт на верстатах з ЧПК серед студентів коледжів, технікумів, закладів професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів.

Спонсорами змагань з робіт на верстатах з ЧПК  виступили фірми  Doosan, TaeguTec, Bob CAD-CAM, ДІТЦ “Контакт”.

З метою підготовки учасників до конкурсу організатори з 07 жовтня 2019 по 09 жовтня 2019 провели попереднє навчання з роботи на сучасних верстатах за участі фахівців компаній ДІТЦ Контакт та Варітек.

В змаганнях взяли участь 24 команди з 20 закладів освіти України. Серед учасників змагань Марганецький коледж Національного технічного унверситету, Нікопольський Центр Професійної Освіти, ВПУ №17, ПТУ №2 м.Дніпро, Державний вищий навчальний заклад “Донецький національний технічний університет”, Криворізький національний уніврситет, Дніпровський технікум зварювання і електроніки імені Патона, Індустріальний коледж ДВНЗ “Криворізький національний уніврситет”, Кам’янський державний енергетичний технікум, Дніпровський державний технічний університет, Національна металургійна академія України, Державний професійно-технічний навчальний заклад “Дніпровський центр професійно-технічної освіти”, Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури, Індустріальний коледж ДВНЗ “Український державний хіміко-технологічний університет місто Кам’янське”, Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара, Нікопольський технікум Національної металургійної академії України.

Кропивницький інженерний  коледж ЦНТУ  представляли дві команди – (гр.Т171\9) Ананічев Сергій, Куліш Сергій (керівник Дяченко Тетяна) та (гр.М161\9)Казарін Денис, Некрашевич Дмитро (керівник Коваленко Сергій).

Під час змагань студенти повинні були виконати теоретичний та практичний блоки завдань. Теоретичний блок передбачав відповіді на тестові запитання на вміння читати креслення і перевіряти управляючу програму, вибирати інструменти за каталогом. Практичний блок передбачав побудову 3D – моделі в програмному середовищі  Компас та написання керуючої програми для обробки вала на токарному верстаті з ЧПК.

До складу журі входили представники НТУ «Дніпровська політехніка», ІНТЕРПАЙП, TaeguTec Україна та ДІТЦ «Контакт».

Студенти Кропивницького інженерного  коледжу ЦНТУ Казарін Денис, Некрашевич Дмитро (керівник Коваленко Сергій) зайняли перше місце і отримали диплом і сертифікат на придбання техніки на сумму 20 тис. грн. Студенти-(гр.Т171\9) Ананічев Сергій, Куліш Сергій (керівник Дяченко Тетяна) отримали диплом учасників.