Студенти групи БЕ22 та К21/1 разом з викладачами комісії економічних дисциплін та психологом коледжу відзначили День ментального здоров’я з турботою про свій психічний стан.
Працівники відділу сприяння технічній творчості молоді бібліотеки для юнацтва ім.Є.Маланюка провели тренінг “Ти Як?”, під час якого учасники поспілкувалися про стрес, поділилися своїм досвідом переживання стресу та як з ним справлятися, освоїли техніки позитивного мислення.
В умовах сьогодення техніки подолання стресу практикували в укритті, навчаючись адаптивності та зняттю внутрішньої напруги.


