Всеукраїнський конкурс професійної майстерності “WorldSkills Ukraine”

У столиці України під егідою організації WorldSkills,  компанії Festo та при підтримці компанії Інтерпайп на базі арт-заводу «Платформа» відбувся конкурс  професійної майстерності. У цьому році вперше у змаганнях взяла участь і команда студентів  Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету у складі:  Казарін Денис,  Некрашевич Дмитро (група М16 1\9) та Назаренко Андрій (група С 15 1\9). Допомагали юнакам у непростих випробуваннях їх керівники – Кравець Є.Ю. та Коваленко С.В.

WorldSkills Ukraine-2018 – це український етап міжнародного конкурсу, який покликаний популяризувати серед молоді робітничі професії. Крім вже звичних спеціальностей,  вперше цього року поза конкурсом відбулося змагання з мехатроніки. Саме у цій галузі науки і техніки спробувала перевірити свої знання команда інженерного коледжу.

Перед випробуваннями, відповідно до етапів конкурсу, було проведено майстер-класи на навчальних стендах компанії Festo в категоріях «пневматика»,«електропневматика», «електрогідравліка».

Змагання проводились з 27 по  29 листопада в три етапи. Після реєстрації команди обов’язково проходили інструктаж експертів та журі, а потім  отримували на кожен етап конверт із завданнями, які складалися з опису легенди автоматичного або напівавтоматичного технологічного процесу.

На першому етапі необхідно було  розробити структурну формулу, яка стала  б передумовою створення відповідної графічної схеми (ІІ етап). Після цього команди приступали до монтажу схеми технологічного процесу безпосередньо на стенді з подальшим регулюванням його роботи.

Після виконання завдання або закінчення часу, відведеного на його реалізацію, результати перевірялися групою експертів та журі. Усі результати обов’язково фіксувалися у протоколах.

Переможець визначався за такими критеріями: відповідність схеми  завданню та час, витрачений на його виконання.

Тож команда Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ за результатами змагань посіла почесне  2-ге місце в загальному командному заліку, за що у нагороду отримала відповідні дипломи. Також Юнаків  нагородили подарунками та дипломами учасників WorldSkills.

Вітаємо наших переможців – Андрія Назаренка, Дениса Казаріна, Дмитра Некрашевича!

Вітаємо кураторів команди – Коваленка Сергія та Кравця Євгена!