«WorldSkills Ukraine»

На базі відокремленого структурного підрозділу «Кропивницький інженерний фаховий коледж Центральноукраїнського національного технічного університету» 17 листопада 2021 року відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Роботи на верстатах з програмним керуванням».
У конкурсі взяли участь Бєльченков Єгор та Шевченко Олександр – студенти ВСП «КІФК ЦНТУ», які навчаються за спеціальністю «Прикладна механіка».
У процесі роботи конкурсанти за заданим кресленням корпусної деталі розробляли зміст фрезерної операції з ЧПУ, обирали комплект інструментів, визначали режими обробки, склали управляючу програму, використовуючи засоби ефективного програмування (стандартні цикли і підпрограми), виконали відлагодження програми та її візуалізацію за допомогою симуляторів систем ЧПУ фірми HAAS.
Оцінювало роботу компетентне журі у складі Долиняка Сергія та Дяченко Тетяни. Очолював роботу журі координатор навчально-технічного центру HAAS (м. Київ) Щуплєцов Данило.
Бажаємо Єгору та Олександру нових перемог, творчих успіхів та реалізації всіх задумів.