Заходи в рамках Європейського тижня цифрової грамотності

22 березня 2021 року стартував Європейський тиждень цифрової грамотності (All Digital Week) ‒ щорічна кампанія з цифрового включення та розширення можливостей, яка прагне надати людям інструменти та підходи для розвитку й удосконалення своїх цифрових навичок.

У рамках Європейського тижня цифрової грамотності та в межах вивчення дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» викладачі Ілючек С.І. та Шуліка О.О. спільно з працівниками Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка організували зустріч з елементами тренінгу «Інтернет безпека – вимога сьогодення» для студентів груп К 18 1/9, К 18 2/9 та С 18 1/9 Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ.

Під час заходу присутні обговорили найбільш поширені небезпеки Інтернету: фішинг, шахрайство, віруси, небезпечна розсилка тощо; у відкритому спілкуванні окреслили шляхи захисту себе та близьких у соцмережах; з’ясували роль конфіденційності та достовірності Інтернет-інформації; визначили кроки в он-лайні задля уникнення спроб скомпрометувати особисту репутацію

Пам’ятаймо, попереджений – значить захищений!