Чорнобиль: пам’ятаємо заради майбутнього
21 квітня 2026 року викладачки нашого навчального закладу Бояр О. М. та Макаренко В. В. разом зі студентами груп К 25/2 та М 23 відвідали музей мистецтв Кіровоградської обласної ради. Візит був присвячений вшануванню пам’яті жертв аварії на ЧАЕС напередодні 40-х роковин трагедії. Студенти прослухали глибоку та змістовну тематичну лекцію на тему: «Чорнобильська катастрофа — Читати далі …
