БІЗНЕС-ТУРНІР «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ»

 

Викладачі циклової комісії економічних дисциплін надають студентам спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Економіка» не тільки теоретичні знання з фахових дисциплін, а й навчають їх практикувати успішне підприємництво вже сьогодні.

Так, студентка групи Б 16 1/9 Свірень Марина

студентка групи Б 17 1/9 Гайналій Анастасія

та студенти групи Е 16 1/9:

Кошетар Олена

Бакуменко Марина

зареєструвалися до участі у Всеукраїнському бізнес – турнірі «Стратегія фірми», який організований Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана за підтримки Coca – Cola, KPMG та Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ).

Участь у подібних заходах формує у студенів ініціативність та підприємливість, необхідні для самореалізації й розвитку, активну громадську позицію. Розвивається їхня творчість, ініціативність та уміння приймати ризики і долати їх, здатність планувати і досягати своїх цілей.

Використання бізнес – симуляції дає змогу сформувати математичну компетентність і навички роботи з комп’ютером.

У ході роботи студенти, працюючи у віртуальному бізнес – просторі, навчаються управляти власними фінансами (власним бюджетом, позиками, кредитами) та власним тренінговим підприємством (від реєстрації фірми та дослідження ринку і конкурентів до маркетингової стратегії та фінансуванням бізнесу).

Отже, побажаємо використати логіку, уміння, навички і знання та досягти перемоги.

 

Голова циклової комісії

економічних дисциплін

В.І. Куц