Галузеве машинобудування

Галузеве машинобудування  – найкраща можливість отримати технічну освіту та спеціальність широкого профілю, зрозуміти систему технологій для побудови будь-яких промислових систем від простих до космічних.

Галузеве машинобудування  – це технологія машинобудування, комп’ютерна графіка, професійні навички розробки керуючих програм для систем з числовим програмним управлінням, комп’ютерне проектування технологічного оснащення та вивчення економічних особливостей галузі машинобудування.

А по завершенню навчання – робота на машинобудівних підприємствах та фірмах технологами-програмістами, конструкторами, спеціалістами з контролю якості продукції, менеджерами з продажу обладнання з числовим програмним управлінням, вимірювального та ріжучого інструменту до цього обладнання або продовження навчання в університетах.

Ми ведемо підготовку професіоналів високого рівня для успішного кар’єрного росту на підприємствах, в міжнародних та українських компаніях; в аналітичній, консультативній та дослідницькій діяльності, де здобуті компетенції та навики високо цінуються роботодавцями