Відкритий практичний захід професійного спрямування у Головному управлінні статистики у Кіровоградській області

12 березня 2019 року, у рамках тижня комісії економічних дисциплін, викладачі та студенти груп Б 16 1/9 і Е 16 1/9 прийняли участь у відкритому практичному заході професійного спрямування у Головному управлінні статистики у Кіровоградській області.

 

Радник Голови Державної служби статистики України – Дівель Людмила Борисівна провела бесіду з приводу принципів роботи Головного управління статистики, методики  збору, опрацювання та аналізу  інформації отриманої від підприємств Кіровоградської області.

Співробітники  надали можливість присутнім відвідати інформаційний центр, відділ аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища, відділ збору інформації «Відкрите вікно», відділ збирання даних статистичних спостережень, ознайомитися зі статистичними виданнями за різними галузями, що містять інформацію про соціально-економічне становище Кіровоградської області у розрізі видів економічної діяльності.

Студенти ознайомились з посібниками «Про соціально-економічне становище Кіровоградської області» та статистичним збірником «Кіровоградщина в цифрах», що у подальшому надасть можливість використання даних у викладанні дисциплін економічного та облікового спрямування. Після отримання диплому молодшого спеціаліста студентам запропонували можливість працевлаштування в органах статистики.

Голова циклової комісії економічних дисциплін Куц В.І. висловила подяку та наміри щодо налагодження партнерських взаємовідносин за визначеними напрямками, включаючи проходження студентами практики.

Голова циклової комісії економічних дисциплін

В.І.Куц