178-й річниці від дня народження  Марка Лукича Кропивницького

 

22 травня 2018 року студенти груп І 17 1/9 та М 17 1/9 під керівництвом викладачів-мовників Ілючек С.І., Шуліки О.О. та кураторів Долиняка С.М. і Шевченка О.І. відвідали меморіальний музей М.Л. Кропивницького, де відбувся захід, присвячений 178-й річниці від дня народження Батька української сцени Марка Лукича Кропивницького.

Студенти взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника корифею українського професійного театру; познайомилися з виставкою «Барви життя Ігоря Кропивницького» (до 90-річчя від дня народження онука митця); переглянули художню частину програми заходу, запропоновану Новгородківським районним будинком культури.

До уваги присутніх були запропоновані:

– уривок з вистави «Сто тисяч» І. Карпенка-Карого за участю акторів народного аматорського театру малих форм «Камертон»;

– сценічна постановка «Романтичне побачення» А. Данилка в обробці учасників театрального колективу «Маска»;

– пісенні композиції «Грай моя мила», «У долі своя весна», «У нас є все», «Білий цвіт на калині» у виконанні Л. Зерницької та О. Шевченка;

– романс «Соловейко» М. Кропивницького, який подарувала присутнім Л. Кардаш – лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач Кіровоградської музичної школи № 4 класу бандури і вокалу.

Як класичні, так і сучасні твори, запропоновані палкими прихильниками українського театрального мистецтва, подарували глядачам гарний настрій, незабутні емоції, можливість насолоджуватися акторською грою та співпереживати героям.