День народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка

Щовесни, коли тануть сніги,

І на небі засяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка…

 

21 березня 2018 року з нагоди відзначення 204-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка студенти-першокурсники Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ під керівництвом викладачів-словесників циклової комісії мов і літератури відвідали мистецький проект «Поезія нашої душі», започаткований Кіровоградською обласною філармонією.

У концертній програмі «Шлях до Тараса» взяли участь ведуча заходу, емоційно інтерпретуючи незгасне Шевченкове слово; тріо бандуристок «Мальвочки», проникливо виконавши пісню «Зацвіла в долині…»; оркестр академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни», голосом солістки якого пролунали слова з поезії «Зоре моя, вечірняя…», додавши кольорової палітри заходу; народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченка Анатолій Паламаренко, неповторно декламуючи вірші Тараса Шевченка.

Багатогранна творчість Шевченка, майстерно донесена учасниками заходу, не залишила байдужим жодного присутнього у святковій залі, що свідчить про актуальність та популярність таких зустрічей у теперішній непростий час. Тож, шанобливо читаймо, вивчаймо і любімо спадщину Кобзаря, оскільки вона неоціненна!