«Start up – розпочни успіх з книги»

23 квітня 2018 року студенти групи С 17 1/9 Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ під керівництвом викладача української мови і літератури Шуліки О.О. з нагоди відзначення Всесвітнього дня книг та авторського права долучилися до проведення вуличної акції «Start up – розпочни успіх з книги».

Так, під час проведення акції студенти мали можливість ознайомитись із виставкою найновіших книг бібліотеки; долучитися до формування інтерактивного стенду «Підвішена книга»; поспілкуватися із відомими письменниками міста, так званими «живими книгами»; взяти участь у літературному перформансі членів молодіжного клубу «Ліра»; проявити таланти та здібності під час майстер-класів зі створення оригінальних закладинок і літописів; випробувати свої сили у тематичних вікторинах, а також відвідати фотозони «Літературний портал» та «Книжкова полиця».

Студенти та викладачі коледжу вдячні працівникам Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка за популяризацію читання і бібліотеки та організацію змістовного дозвілля молоді.